ORGANIZACJA PROMOCJI

CELE


Uważamy, że droga bez celu jest bezcelowa. Dlatego przed przystąpieniem do pracy nad każdą promocją zawsze definiujemy cel główny i cele poboczne.

Maksymalizujemy wartość celu, bo jesteśmy ambitni i zmotywowani. Stosujemy tylko celowe działania, bo jesteśmy efektywni.

Lubimy przekraczać postawione cele.

NARZĘDZIA


Nie ma celów nieosiągalnych. Istnieje tylko brak właściwych narzędzi do ich realizacji.
Dlatego zawsze dobieramy optymalny zestaw środków. Czasami jedynym narzędziem jest nasza głowa, często jednak potrzeba czegoś więcej. Możemy być Twoim wsparciem.
Możemy być Twoją przewagą.

DZIAŁANIA


Lubimy działać efektywnie i skutecznie. Wiemy, że nie wystarczy osiągnięcie mety. Trzeba to zazwyczaj uczynić jako pierwszy. Szanujemy pieniądze naszych klientów dlatego szanujemy ich czas.
Jesteśmy sprawni w naszych działaniach, bo praktykujemy je od ponad dwudziestu lat. Spotkanie z nami nic kosztuje, więc nie wahaj się i zadziałaj.
Może właśnie dla Ciebie przygotujemy coś bezcennego.

FILMY

jeden obraz zamiast tysięcy słów

Realizujemy filmy promocyjne i instruktażowe. Produkcje, które trwają pól minuty, godzinne filmy wnikliwie prezentujące wybrany temat i całe cykle programowe. Przygotowujemy oryginalne scenariusze i muzykę. Zapewniamy znakomitą obsadę, kierownictwo produkcji, profesjonalny sprzęt, montaż, reżyserię i zachwycający efekt końcowy.

Mamy ponad piętnaście lat doświadczeń w realizacji filmów. Również tych emitowanych w telewizji. Współpracowaliśmy z klientami biznesowymi, instytucjami publicznymi, realizowaliśmy produkcje dla kościołów i osób fizycznych. Stworzymy obraz, który z dumą można umieścić na stronie internetowej, wesprzemy dział szkoleń, podniesiemy postrzeganą jakość Twojej oferty. To nie kosztuje tak wiele jak myślisz i potrafi trwać krócej niż przypuszczasz. Znany lektor, znana twarz, znany muzyk, znane miejsce. To wszystko może być doskonałym pomysłem by wyprzedzić konkurencję, by dotrzeć z informacją o Twojej ofercie do social mediów, by wspomóc Twój dział sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu.

ORGANIZACJA FESTIWALI

Organizujemy imprezy artystyczne; festiwale, koncerty, wernisaże. Pełne uroku małe spotkania, recitale i spektakle. Trasy koncertowe i przeglądy. Chcemy promować artystów pomagając im odnaleźć się na artystycznym rynku. Podczas organizowanych występów zapewniamy pełną opiekę logistyczną, organizacyjną i techniczną. Zapewniamy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Zapraszamy do współpracy młodych wykonawców, którzy dopiero stawiają na scenach swoje pierwsze kroki, zapraszamy uznanych artystów.

Naszą ideą jest łączenie sztuk i poszerzanie u odbiorców perspektywy artystycznych światów.

Zawsze chcemy umożliwić naszej publiczności bezpośredni kontakt z artystami. Podczas wystawy prac, po koncercie, po zakończonym spektaklu. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania są idealnym dopełnieniem artystycznej uczty.

WYDAWNICTWO

Jeśli chciałbyś aby Twoja muzyka mogła być wydana, wypromowana i sprzedawana, to znalazłeś właściwe miejsce.
Współpracujemy ze studiami nagraniowymi, tłoczniami, grafikami, drukarniami i sieciami dystrybucji. Pomożemy przygotować materiał muzyczny i poligraficzny.

Podpowiemy na jakim nośniku, w jakim nakładzie i formacie wydania powinna się ukazać Twoja płyta, doradzimy jakimi kanałami sprzedaży dotrzeć do grona Twoich odbiorców.

Projektujemy i prowadzimy obsługę sklepów internetowych.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić…

Ambient Media House Sp. z o.o.
Trzebnicka 12, 55 – 095 Szczodre
NIP (tax identification number): 895–218–75-82

mail: office@ambienthouse.pl
tel. 48 734 441 423
Ambient Media House Sp. z o.o.
ul. Trzebnicka 12, 55 – 095 Szczodre
NIP: 895–218–75-82

mail: office@ambienthouse.pl
tel. +48 734 441 423

© 2020 - Ambient Media House Sp. z.o.o.
created by Gregorius