UPOMINKI REKLAMOWE

Twoje logo na co dzień

Spełnimy Twoje oczekiwania. W ofercie liczącej tysiące pozycji posiadamy produkty uznanych, światowych marek i zupełnie anonimowych dostawców. W cenach kształtujących się od dziesiątek groszy do dziesiątek tysięcy złotych. Realizujemy zamówienia na masowe zapotrzebowanie i unikatowe projekty dla najbardziej wyrafinowanych klientów. Siłą naszej oferty jest jej kompleksowość.

W sekcji Oferta produktowa prezentujemy ledwie wycinek naszego asortymentu bez możliwości zakupu i tylko w orientacyjnych przedziałach cenowych. Aby nie wprowadzać Państwa w błąd, zachowując się uczciwie, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wyboru techniki zdobienia, wielkości zamówienia, czasu realizacji, personalizacji opakowania i innych elementów wpływających na koszt. Bez tej wiedzy nie możemy podać ceny.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dokonać wyboru i uzgodnimy wszystkie pozostałe elementy zamówienia. Uzgodnimy także cenę i warunki płatności. Rozpoczniemy współpracę. Bo to jest nasza przewaga – nie prowadzimy sprzedaży – oferujemy współpracę.

Sztuka
Obrazy olejne, grafika, giclees. Zawsze z certyfikatami autentyczności, bezpiecznie zapakowane i dostarczone. Szkło artystyczne i rzeźba. Wydawnictwa muzyczne podpisane przez muzyków.
Elektronika
Power banki, pendrivy, głośniki, słuchawki, wskaźniki. Kamery, drony, ładowarki, akcesoria do smartfonów i komputerów.
Znajdziesz w katalogach:
Tekstylia
T-shirty, polo, koszule, softshele, polary, kurtki i bluzy. Czapki, rękawice, bandany i opaski.
Znajdziesz w katalogach:
Kuchenne i barowe
Wyciskarki, noże, bidony, termosy, kubki, garnki, zestawy do grillowania, pudełka, otwieracze, kieliszki, szklanki, inne.
Znajdziesz w katalogach:
SPA
Świece i zapachy. Wysokiej jakości ręczniki i szlafroki. Olejki, mydła, kosmetyki. Dla niej i dla niego.
Katalogi:
Samochodowe, narzędzia, BHP
Narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Apteczki, lampy, akcesoria. Kamizelki odblaskowe, maty przeciw słoneczne i wiele innych.
Znajdziesz w katalogach:
Pisanie, breloki, smycze
Długopisy, pióra, ołówki. Uznanych marek, zapakowane w gustowne i ekologiczne etui i te najtańsze. Breloki. Smycze we wszystkich kolorach i technologiach nadruku.
Znajdziesz w katalogach:
Torby i parasole
Parasole proste i automatyczne. Lekkie – idealne do damskich torebek i potężne, dwu osobowe. Torby, teczki, tornistry. Plecaki i walizki.
Znajdziesz w katalogach:

WYROBY ARTYSTYCZNE

Piękno zaklęte w materii

Każda okazja jest dobra, by sprawić komuś wyjątkowy prezent. Poszukując niepowtarzalnych upominków reklamowych z okazji największych uroczystości: jubileuszy, rocznic, wyjątkowych wydarzeń, zarówno tych z życia zawodowego, jak i osobistego proponujemy prace mistrzów rzemiosła, uznanych na całym świecie.

Artyści ci reprezentują różnorodne branże. Na życzenie klienta prace mogą być z dołączoną krótką dedykacją lub po prostu sygnowane. Zapraszamy do świata sztuki, muzyki, rzeźby, który jutro może zagościć w Twoich dłoniach.

Ambient Media House Sp. z o.o.
Trzebnicka 12, 55 – 095 Szczodre
NIP (tax identification number): 895–218–75-82

mail: office@ambienthouse.pl
tel. 48 734 441 423
Ambient Media House Sp. z o.o.
ul. Trzebnicka 12, 55 – 095 Szczodre
NIP: 895–218–75-82

mail: office@ambienthouse.pl
tel. +48 734 441 423

© 2020 - Ambient Media House Sp. z.o.o.
created by Gregorius